Szanowni Państwo,

pragnę zaprezentować Państwu Firmę P.P.U.H. PELCBUD.

Istniejemy na rynku budowlanym od 1984 r., co już określa nas jako partnera wiarygodnego, solidnego i stabilnego finansowo. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm w zakresie wykonywanych usług ogólnobudowlanych i termomodernizacyjnych.

Dysponujemy dużym potencjałem wykonawczym w pracach budowlanych, jak również wypracowanymi przez lata doskonałymi formami współpracy z Dostawcami i solidnymi Podwykonawcami.  

Specjalizujemy się w usługach projektowych, termomodernizacyjnych oraz remontowych. Wykonujemy roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe między innymi takie jak:

  • termomodernizację budynków;
  • remonty kapitalne płyt balkonowych, loggii i balustrad;
  • układanie kostki brukowej;
  • zadaszenia z poliwęglanu;
  • malowanie elewacji budynków mieszkalnych i klatek schodowych.

Przykładamy ogromna wagę do realizacji podjętych działań zgodnie z zasadami obowiązującego prawa budowlanego oraz przepisami BHP. W terminowej realizacji zobowiazań pomaga nam park maszynowy, jakim dysponujemy oraz najwyższej klasy, atestowany materiał, jaki używamy w celu utrzymania wysokiego standardu wykonania.

Nad precyzją realizacji podjętych przez nas inwestycji czuwa mgr inż. budownictwa posiadający uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej w zakresie:  kierowania robotami bez ograniczeń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!